درراستای تعالی جایگاه ثبت اسناد رسمی نماهنگی توسط مدير مدبر توانا جناب آقاي حسن بهادر مديركل ثبت اسناد واملاک استان مازندران تهيه و فيلمبرداري و اجرا گردیده که با حضور رياست محترم سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و مديران كل استانها و مديران ستادي درتاريخ ٩٥/١/٣١از آن رونمايي شده است .

سرود این نماهنگ كه حاوي مفاهيم  ثبتي پرمعنا و داراي  شعري نغز و آهنگي حماسي ميباشدتمام نهادهاي اصلي سازمان ثبت و دفاتراسنادرسمي و كتاب بالعدل موضوع آيه ٢٨٨ سوره بقره را شامل گردیده و تنهاسرودي است كه بامضامین ثبتی  براي اولين بار توسط  يكي ازمديران ارشد سازمان ثبت تهيه و كارگرداني و اجرا شده است .

جالب توجه است علیرغم اینکه جناب آقاي بهادر در امور موسيقي و كارگرداني و تهيه كنندگي فعاليت هنري تجربه خاصی نداشته اند مع الوصف با توجه به ذهنيت خلاق و ذوق مبتكرانه اي كه در این زمينه دارا بوده اند اين اثر هنري فوق العاده ارزشمند و فاخر را خلق  وبه اصحاب ثبت کشور هدیه کرده اند.

براي ايشان سربلندي و سلامتي و توفيق روزافزون آرزومندیم ومنتظر ابتكارات و ابداعات ديگرايشان درعرصه مديريت سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و اعتلاي ان سازمان ميباشيم .

(هيأت مديره كانون سردفتران ودفترياران استان يزد )

نماهنگ راازاینجا دریافت نمائید  

منبع : کانون سردفتران و دفتریاران استان یزد(بازهم ابتكاري تازه وابداعي نو ازاستان هميشه نوخيز يزد )
برچسب ها : سازمان ,اسناد ,تهيه ,املاك كشور ,جناب آقاي